Tem 21

SU(MMER) TIME HAPPINESS! :)

Yaz, güneş, kum, deniz… Çok güzel, çok mutluyuz ama saçları ihmal etmeyelim kızlar! Güneşe maruz kalan yalnızca cildiniz değil, saçlarınızın da güneşten korunmaya ve güneş sonrası bakıma ihtiyacı var. Nem ve mineral kaybına uğrayan saçlarınızın için hayat kurtarıcı birkaç tavsiyemiz var 😉

 

Karşınızda yenilenen Davines SU Ailesi!

6f0c58829c11fcdd6dcbe2379718ad07

SU serisinin en önemli özelliği hem hassas bir temizleyici, hem onarıcı hem de nemlendirici olması; yani bir taşta 3 kuş vuruyoruz 😉  Birçok Davines ürününde olduğu gibi, SU serisinde de bio-çeşitliliği korumaya adanmış İtalya’daki Yavaş Gıda Kurumu (Slow Food Foundation)  tarafından yetiştirilen özel gıdalardan elde edilen aktif içerikler bulunuyor. (Slow Food ile ilgili bilgilere http://www.fondazioneslowfood.com/en/slow-food-presidia/ sitesinden ulaşabilirsiniz.)

Bu yılki SU serisinin en önemli içerik üyesi Citrus myrtifolia veya diğer adıyla Chinotto, C vitamini ve Pro Vitamin B5 açısından zengin, güçlü antioksidan ve anti-inflamatuar özelliğine sahip turunçgillerden bir meyve. Aynı zamanda hem saçı hem de cildi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyup kolluyor.

SU AİLE FERTLERİ

IMG_6695SU / hair&body wash: Öncelikle saç bakımının olmazsa olmazı şampuan ile başlayalım. SU şampuanı hem saçlarınızda hem de vücudunuzun temizliğinde kullanabilirsiniz. Güneş sonrası hassas temizleme, onarma ve nemlendirme özelliğine sahip, muhteşem kokusuyla sizi kendine hayran bırakacak bir ürün. Saçlarda olağanüstü koruma sağlarken, bronzluğunuzun uzun süre kalıcı olmasını sağlar.

SU / hair mask: Şampuandan sonra saçlarımızı besleyecek,  kaybettiği vitamin ve mineralleri geri kazandıracak, besleyici ve canlandırıcı bir maskeye mi ihtiyacınız var? Biz de öyle düşünmüştük 🙂 SU saç maskesi, güneş, klor ve deniz suyuna maruz kalarak hasar görmüş saçlarınız için hayat kurtarıcı bir bakım. Saçlarınızın yumuşaklığını, nemini ve parlaklığını geri kazanmasını sağlar.

 

SU / hair milk: Davines’in saç bakım sütleri çok yönlü olmalarıyla meşhurdur. SU serisi için özel olarak üretilen bu saç sütü de saçlarınızı güneşin zararlı etkilerine karşı korurken aynı zamanda saçlarınızı derinlemesine besler ve yumuşatır. İçerisinde paraben ve sülfat gibi zararlı maddeler bulunmaz, saçtan durulanmaz ve kremsi dokusuyla saçlarınıza ipeksi bir görünüm katar.

SU / SPF 25 Protective Body Cream: Argan yağı ile zenginleştirilmiş,  UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi koruyucu ve besleyici güneş kremi. Fazla söze gerek yok 🙂

SU / Tan Maximizer: Ailenin en bonus üyesi! Nemlendirme  ve yaşlanma karşıtı özellikleri ile ön plana çıkan Amaranth yağı ile zenginleştirilmiş, yoğun besleyici bronzluk arttırıcı. Cildin doğal pigmentasyon sürecini doğal bir şekilde yoğunlaştırır ve hızlandırır. Sonuç: muhteşem bronzluğa sahip cildiniz! Ürünü güneş koruma kreminden önce cildinize uygulamanız yeterli olacaktır.anderson-s-hair-davines-su-sun-protection

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,