Ana SayfaDavines HakkındaSÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Özel güzellik markamız, pratik ve ‘’sürdürülebilir’’ çabalar olmadan ayakta kalamaz. Bizim için sürdürülebilirlik, kendimize, çalıştığımız kişilere, müşterilerimize ve bugün ve yarın çalışacağımız dünyaya borçlu olduğumuz sorumlulukla yakın bir ilişki içindedir. Diğer anlamda, ‘’sürdürülebilirlik’’ vizyonumuz, birbiriyle bağlantılı anlamlar dizisine sahiptir.

  • Günümüzün ve yarının doğal kaynaklarının niteliğini ve niceliğini kapsayan, çevre üzerindeki etkiyi minimuma indirme taahhüdümüz ile ilgili ‘’sürdürülebilirlik’’,
  • İleri kozmetik teknolojileri ile ve sanat ruhuyla geliştirilen, doğal terkipleri öncelikli olarak kullanmamızla ilgili ‘’sürdürülebilirlik’’ . Bu yaklaşımla, ürünlerimizin etkililiğini ve müşterilerimizin güvenliğini garanti etmeye çalışıyoruz.
  • ‘’Yaratıcılık özgürlüğü’’ ile ilgili ‘’sürdürülebilirlik’’ . Kararlarımıza ‘’hesaplardan’’ çok ‘’sezgiler’’ ve fikirlerin, genel eğilimlerin ötesine geçmesini sağlayan öncülük ruhu yön vermektedir. Davines’de her fikir özgürce doğar ve daha sonra aslına uygun bir şekilde, değerlerimizle uyum içinde gelişir ve büyür.
  • ‘’Ahlak’’ ile ilgili ‘’sürdürülebilirlik’’. Eski Yunanca’da ‘’ahlak’’; ev, sığınak, barınak anlamına geliyordu. Bu tanımdan esinlenerek ve bir aile şirketi olmanın onuruyla, profesyonel çevremizin kendini evinde gibi hissetmelerini sağladık. Çalışanlarımızın kendilerini geliştirebilecekleri ve çok kültürlü seviyede, hem şirketin içindeki hem de dışındaki kişilerle samimi ilişkiler kurabilecekleri bir ortam yarattık. Özet olarak, ‘’güzel ve iyi’’ – eski zamanlarda söylendiği gibi iç ve dış güzellik arasındaki ayrılmaz birlik- ‘’sürdürülebilir güzellik ‘’ demenin başka bir yoludur. Ve ‘’sürdürülebilir güzellik ise Davines demenin başka bir yoludur.