FINEST PIGMENTS (N°8 AÇIK SARI)

%98’E KADAR DOĞAL İÇERİKLİ BİLEŞENLERLE FORMÜLE EDİLEN DİREKT BOYAMA SERİSİ

Kimya, maddeyi anlamak ve tayin etmek için araştırır ve analiz eder. Kimyagerin yeteneği, doğanın dış değerini hesaplama, bunu sadeleştirme ve anlaşılabilir kılmaya, bilime ve ustalığa çevirmede yatar. Bilim adamının görevi doğayı güzelleştirmek, dürüstlük ve saygıyla maddenin incelemesinden doğacak cevapları elde etmektir.

Renk yansımalarını arttıran ve muhafaza eden, saçın yapısını koruyan güçlü antioksidan etkilere sahip doğal pigmentler kullanılarak formüle edilmiştir. Finest Pigments, kullanımı kolay ve hızlı, amonyak içermeyen ve oksidan kullanımına ihtiyaç duyulmayan, hassas ve doğal bir renklendirme sistemidir.

Kategori: .

Ürünü Paylaşın

pinterest google

Ürün açıklaması

KİMYASAL İŞLEMLERİ TAMAMLAYICI

Kalıcı boyama, röfle, perma ve düzleştirme işlemlerinin hemen ardından uygulanabilir.

KOLAY HİZMET

Kullanımı çok basit, esnek bir boyama sistemidir. Hoş koku…

DOĞAL BOYAMA SİSTEMİ

Tüm formüller %98 bitkisel kökenli bileşenler içerir

DEĞİŞİKLİĞE İMKAN VEREN

Amonyak içermeyen formülleri sayesinde, farklı bir renklendirme servisi sunar. Uygulanan renk kademe kademe 8-10 yıkama sonunda saçtan akar. Renk değişikliğine imkan verir.

TAHMİN EDİLEBİLİR SONUÇLAR

NEMLİ VE KORUNAN SAÇ

Alchemic şampuan, zeytinyağından elde edilen nazik bir temizleyici madde içerir. Olive Oil Peg-7 esterleri, doğal hidro-lipit dengesini kurarken, Panthenol parlaklık ve derin nem sağlama.

CANLI VE ZENGİN TONLAR

Direkt özel pigmentler rengi yoğunlaştırır ve rengin sabitlenmesine yardımcı olur.

YARATICI ÖZGÜRLÜK

Boya lekesi ve izi bırakmadan boyayı deneyimleme özgürlüğü sunar ve 6 renk birbiriyle karışabilme karaıştırılabilir özellik.