MASK BOYA

Saçın bütünlüğünü koruyarak, parlak, uzun süre dayanan renkler yaratmak için hidrolize edilmiş süt proteinleri ve nemlendirmeye yardımcı olan bileşenlerle formüle edilmiştir. Geniş nüans yelpazesi oldukça tahmin edilebilir sonuçlar sunar, %100 mükemmel beyaz kapatma, homojen renk sonuçları, olağan üstü parlaklık ve canlı renk sonuçlarını garanti eder. Mask Colour’un tüm renkleri CPS kısaltması ile sembolize edilen Krem, Koruma ve Parlaklık katılarak yeniden üretildi.

Kategori: .

Ürünü Paylaşın

pinterest google

Ürün açıklaması

DERİ VE SAÇ DOSTU

Her nüansta amonyak miktarı azaltılarak mükemmel sonuçlar elde edilir.

UZUN SÜRE DAYANAN BOYA VE PARLAKLIK

Derinlik yaratmak ve beyaz saçın kapatılmasını sağlayan birincil pigment ve nüans ve yansıma sağlayan ikincil pigmentler arasındaki mükemmel denge.

MÜKEMMEL BEYAZ KAPATMA

Birincil ve ikincil pigmentler arasındaki mükemmel denge ile, yüksek orandaki beyaz saçlarda bile sorunsuz bir beyaz kapatmayı garanti eder.

SAĞLIKLI, İPEKSİ GÖRÜNÜMLÜ, YUMUŞAK VE DOLGUN SAÇLAR

Kondisyonlama maddeleri ve süt proteinleri bakımından zengin, kremsi formül, saç kütikülleri üzerinde sıkılaştırıcı ve nemlendirici etkiye sahiptir.

PARLAK SAÇLAR

Hurma yağından elde edilen, yumuşaklık verici maddeler sayesinde, saçın yapısında bulunan pürüzleri doldurarak ışık yansımasını arttırır ve parlaklığın ileri seviyede yükselmesini sağlar.

DOĞAL VE DÜZGÜN SONUÇLAR

Monomerikbiçimde ( çok küçük boyutlarda) dikkatle seçilen pigmentlerin yüksek konsantrasyonu, boyanın derinlemesine işlemesini garanti eder. Lipit bileşenlerin ve süt proteinlerinin sıkılaştırıcı ve nemlendirici etkisi sayesinde pigmentler, saçın yapısında hapsolurlar

BAŞDERİSİNDE BOYA LEKESİ BIRAKMAYAN FORMÜL

Hassas ve doğal yüzey  arındırıcı aktif bileşenler, saçın renk sonucunu etkilemeden veya değiştirmeden ciltteki boya artıklarını temizler.